כל מה שחשוב ויפה
הדס הימלשיין. צילום: אחיקם בן יוסף

הדס הימלשיין מונתה לראש המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר

פורטפוליו News: הדס הימלשיין מונתה לראשות המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר, בשנים האחרונות שימשה כממלאת מקום בתפקיד במשותף עם גלי כנעני

המועצה האקדמית של שנקר הודיעה על מינויה של הדס הימלשיין לראשות המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר. הימלשיין שימשה בשנים האחרונות כממלאת מקום בתפקיד ראשת המחלקה במשותף עם גלי כנעני.

הדס הימלשיין היא מעצבת ואקטיביסטית בתחום הטקסטיל. היא עוסקת במחקר ופיתוח של חומרים וטכניקות עכשוויות בטקסטיל, אריגה תעשייתית וידנית, עובדת ומקדמת שיתופי פעולה עם התעשייה בארץ ובעולם. הימלשיין היא בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר, שכעת תעמוד בראשה. עם סיום לימודיה השתלבה בתעשייה המקומית ובהמשך כמעצבת ראשית ומנהלת סטודיו בין היתר בדלתא, פיברוטקס, תפן טקסטיל ועוד. במהלך עבודתה הובילה תהליכי מיחשוב ודיגיטציה בתעשייה, קידמה שיתופי פעולה בשוק מקומי ובינלאומי, יזמה וניהלה פרויקטים, יצרה והפיקה קולקציות לתערוכות בינלאומיות בתחום הטקסטיל. כמו כן, הימלשיין חוקרת מגמות עכשוויות בטקסטיל, טכנולוגיות מתקדמות ויישומן בתהליך העיצוב, ומשמשת כחוקרת ב־CIRTex Shenkar, המרכז לחקר הטקסטיל בישראל על־שם דוד וברברה בלומנטל.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden