כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

פרפורמנס באמצע היער. צילום: ניר הדר

6 תגובות על הכתבה

 1. רוסלו

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 2. נועם

  עוד תל אביבית הזויה. עברה את גיל 30 ומחפשת את עצמה במסדרונות של אנשים שאשכרה יוצרים מוזיקה ואמנות וקוראת לכמה ילדות מרקדות באיפור מוגזם פרפורמנס. מה בדיוק אתן באות לשנות בעולם? להכתיב אחרת? הכל רווי סמים, אלכוהול ואין סוף אגו. דוחה ולא אותנטי בשום צורה.

  1. אלון

   נועם, בוא. אתה לא רווי באגו בהיותך חושב שאתה בעמדה כלשהי להחליט מה אומנות ומה לא? מי "באמת" אומן ומי לא? די עם ההתיימרות והתנשאות. מה שלא הבנת שזה יש פה הנגשה והקללה לצד השיח היותר פילוסופי וקיומי. סוג של מפגש בין מה שנקרא, אומנות, תרבות וכן גם בידור, מה קרה? אם אומנות תהיה נטו מתוחכמת, מתחכמת ומדכאת היא תתחיל להראות כמו אולמות אופרה. בהם אתה כנראה יושב לבד לצד מנומנמים אחרים ש"באמת" מבינים באומנות. אם היית בא מאיפה שמבלה ה"תל אביבי" הממוצע הייתי יודע שכל חווית צריכת התרבות שונתה מאירועים כאלה. היום, כל חווית בילוי שמכבדת את עצמה מוסיפה תוכן אומנותי וקרייאטיבי. זה מה שהוכתב אחרת. ואם אליך אירועים כאלה פחות מדברים אז סאלם. אבל אל תוריד ככה חזק, ב 2 תגובות עוד, סתם מוציא אותך הזוי..

 3. נועם

  עוד תל אביבית הזויה. בואו, עברה את גיל 30 וחושבת שלהרקיד בחורות רזות באיפור מוגזם ולבוש פלסטיקי בין מסדרונות של יוצרי מוזיקה ומפיצי אומנות אמיתיים, זה פרפורמנס. פעם אחרונה שבדקתי היה לזה סטייטמנט, מה אתן באות להכתיב אחרת? לשנות? הייתי ביותר מאירוע אחד או שניים כדי לראות עד כמה הסמים והאלכוהול מכתיבים שם את הכל. מזוייף וחסר אותנטיות, נתתם במה לעוד אחת שלא מבינה כלום בעולם הזה.

 4. נירה כלב

  האם תפקידה של האמנות ליצור מחשבות ותקשורת.לא זה תוצר לוואי שלה .
  אומנות היא כן המחשבה של היוצר המנסה להעביר אותה הלאה ,לפעמים.
  לא תמיד הוא מנסה לתקשר הוא פשוט הופך את מחשבותיו ורגשותיו לביטוי באמצעים שונים
  נאמר בצבעים.אומנות אינה צריכה להיות מובלת על ידי מטרה או להיות מגויסת.כדי
  שתתרחש האמנות צריך להיות שמיים פתוחים ממחשבות ומשוחררים.היי אל תובילי מה
  שרוצה ללכת לבד.

  1. נירה כלב

   האבתי את הרקע לציורים הטלויים בבית המוזנח-ישן ההוא משהו בקיר ובמסגרות הדלתות
   והחלונות ,נותן השראה.סוג של קצת שלווה.

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden