כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

צילומים: דבי מורג

6 תגובות על הכתבה

 1. נילי אוסטוינד

  כמי שמלווה אותך, מן הצד, שנים רבות, וזוכה לקרוא ןלשמוע ולראות את העבודות המקוריות שלך מסתיימות, מוצגות, מצליחות ומרגשת – הפעם עם דמעות בעיניים. רק התחלת. בהצלחה דבי אהובה שלי. דרכך מבורכת תמיד

 2. עתליה כ״ץ

  דבי
  יודעת עד כמה בנשמתך
  לספר
  לתעד
  לזכור ולהזכיר
  ואת עושה זאת בדרך שלך
  דרך ביטוי בשפת הצילום
  חזק
  מביע
  ומנציח
  👏👏👏👏👏

 3. אורה קראוס

  דבי יקרה, ריגשת אותי מאוד. את אמנית מדהימה, והיה לי העונג לעבוד איתך לתערוכה בגלריה העירונית ברחובות. למרות שנולדת במחנה עקורים והוריך גידלו אותך מיד לאחר התופת והצליחו לגדל אשה עוצמתית, אופטימיסטית ותמיד עם חיוך בפניך היפיפיות. את אשה נעימה, אוהבת, ומלאת כבוד לכ הסובבים אותך. הפכת את מקצועך, למרכז חייך וגם מצליחה כל כך. אוהבת ומוקירה אותך על כל הטוב והמצטיין שבך.

 4. פאני

  ואותי הלבן לקח לעולם של מצד אחד הטבלה כמו שלוקחים ילד ומלבישים אותו לטקס קבלה ללאום יותר פחות לכת וכאן יש את המתח בין לשמור על היהדות לבין ההתלבטות אם להתנצר ולהסתיר את הזהות האמיתית שלי כדי לשרוד…מצד שני זה לקח אותי לעולם סיפורי הילדים "חנהלה ושמלת השבת" על ילדה שלבושה בלבן לקראת השבת וסוחבת על גבה שק כבד של פחמים (משא מועקה אפר זכרון) וכל המתפרש פתוח ופותח את הדימיון עוד ועוד.
  אם יורשה לי הייתי מעדיפה לראות רק את הנשים בלבן עומדות פרונטלית מחייכות למצלמה בלי כל האביזרים הנלווים שכן יש בהם משהו קושר אבל כמה נפלא היה אם בברגן בלזן הן היו עומדות גאות מחוייכות ומאירות את המקום ככה סתם ובכלל לא סתם.
  פאני

 5. נתן כספי

  הכתבה מרגשת מאד, דבי. אני בטוח שהתערוכה תרגש יותר. אני מקווה שתוכלי להציג אותה בקרוב, גם אם לאו דווקא בברגן בלזן

 6. Judy gal

  Amazing depth🙏
  Every photo touches me
  A picture is worth a thousand words
  Good luck
  Judy

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden