כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

יהונתן הופ: המובן מאליו

portfolio_typical_local_1.jpg

[הרהור: הפוסט הזה כבר מוכן כמה ימים אבל בגלל כל המלחמה חסרת התכלית בדרום וחוק סינון האתרים המטומטם והפליטים שממשיכים להפלט לתל אביב מבלי שלאף אחד באמת אכפת חוץ מלכמה אזרחים מסביב ועוד כמה דברים אישיים הוציאו לי את החשק. חשוב לי אגב להבהיר, אני לא באמת מתלונן. כשהסתכלתי שוב על כותרת הפוסט – המובן מאליו – הבנתי עד כמה הוא אירוני – עד כמה הכל ברור כל כך].

אז באיחור אלגנטי, בכל זאת:

מי שקצת עוקב אחרי הבלוג יודע שאני מחובבי מה שנקרא עיצוב אורבני (הנה למשל שתי דוגמאות, לאכול על המפה, ואסתטיקה אורבנית). לכן, שמחתי מאד לפגוש את יהונתן הופ, מעצב תעשייתי שמתמחה בעבודות קרמיקה שעושה דברים מקסימים, פשוטים וצנועים, ושעליו כתבתי במדור פורטפוליו שפורסם בגליון שמנת האחרון. גובלן של אנטנה סלולרית, מיניאטורות של מגדל שלום ובית העיריה, צלחות עם חוטי חשמל, כולם הופיעו בתערוכת יחיד שלו שהוצגה עד לא מזמן ממש בגלריה בשואבה.
הנה העמוד הראשון בגודל קריא, והנה השני בפליקר שלי.

portfolio_typical_local_2.jpg

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden