כל מה שחשוב ויפה

קצת מכניקה

mechanika

צילומים: דינה לוי

עם כזה שם משפחה, לא פלא שיערית מכני הפכה למעצבת תעשייתית, ולא פלא שלסטודיו שלה קוראים מכניקה. בתערוכת העיצוב שהתקיימה בתחילת השנה בקלן הציגה מכני רהיטים שמתאפיינים במגירות נחבאות שיש להן את הפוטנציאל להפתיע את המשתמש הלא מיומן. לדבריה, התגובות שקיבלה היו חיוביות ובין השאר פגשה גם את האחראית על ביתן המעצבים הצעירים במילאנו והוזמנה על ידה להשתתף בתערוכה של השנה הבאה.

כך היא מספרת: ״ביומיים האחרונים של התערוכה שהיו פתוחים לקהל הרחב קיבלתי ביקורות טובות מהמבקרים שבאו להתרשם. המון אנשים התעניינו ברכישת המוצרים ושאלו היכן ניתן לרכוש אותם באירופה. האובייקטים שהוצגו בתערוכה היו אב טיפוס, אך כעת משנפתחו בפניי האופציות השונות אני בודקת את האפשרויות והתנאים לייצר אותם על מנת למכור אותם בארץ ובאירופה״.

מאז שסיימה את הלימודים עובדת מכני בסטודיו שלה, ״ועם הזמן והניסיון אני בונה את הקו שלי ומתמקדת יותר במוצרים שאני רוצה לעצב ולייצר. העבודה לקראת התערוכה קידמה אותי מבחינה זו, ומיקדה אותי לכיוון של עיצוב רהיטים, גופי תאורה ואביזרים לבית. בעתיד הקרוב אשקיע את זמני במציאת דרך לייצר ולמכור את המוצרים שלי וכן בלהרחיב את קו המוצרים״.

mechanika4 mechanika3

*כוכבית מייצגת שדות חובה

3 תגובות על הכתבה

  1. שלומית

    לא אמרתי לך אף פעם אבל אני מאד אוהבת את הפוסטים שלך, שמאפשרים לי להציץ לעולם שאינו מוכר לי.
    תודה.

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden