כל מה שחשוב ויפה

תשכחו מבאוהאוס

פורטפוליו News: פרופ׳ כרמלה יעקובי וולק ויובל סער ינהלו שיחה על חינוך לעיצוב במאה ה־21 ועל תפקיד המעצב והאדריכל בעידן הדיגיטלי, כחלק מסדרת המפגשים החודשית של בית ליבלינג תל אביב, תשכחו מבאוהאוס, ביום שלישי 25.4 בשעה 20:00

בית ספר, סגנון, חזון: נדמה שרוחו של הבאוהאוס היא שלם גדול מסך מרכיביו. בית הספר האוונגרדי לאמנות, אדריכלות ועיצוב פעל בגרמניה בין השנים 1919-1933, והפך לאחד המוסדות המשפיעים במאה ה־20: בסדנאות שלו תיכננו את כל הדרוש לחיים מודרניים – מבניינים ועד מוצרים שימושיים. מרכז העיר הלבנה בבית ליבלינג, תל אביב, מקדיש את סדרת המפגשים החודשית שלו בבאוהאוס על כל היבטיו: הרגע ההיסטורי שבו פעל בית הספר, החזון שגובש בו והשפעותיו על חיי היום־יום; וכיצד מתמודדים עם אותן השאלות בעידן הדיגיטלי.

במסגרת המפגש שינעל את הסדרה, תשכחו מבאוהאוס, פרופ׳ כרמלה יעקובי וולק (סגן נשיא לחדשנות במסלול האקדמי של המכללה למנהל ומייסדת WEDEA, מרכז חדשנות לפתרון בעיות מורכבות) ויובל סער (העורך הראשי של מגזין פורטפוליו וראש מכון שנקר לתיעוד וחקר העיצוב בישראל), ינהלו שיחה על חדשנות ויצירתיות, חינוך לעיצוב בעידן הדיגיטלי, השפעת טכנולוגיות ייצור על תהליך התכנון, תפקיד המעצב והאדריכל, טשטוש הגבולות והקשר של כל זה לבאוהאוס.

בית ליבלינג, שלישי 25.4 בשעה 20:00

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden