כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

המחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל 2018

5 תגובות על הכתבה

 1. לא כסף.

  הסיבה שהתערוכה נמשכת רק שבוע או שבועיים היא מכיוון שהתערוכה איננה הפונקציה המרכזית שממלא מוסד אקדמי. יש את העניין הפעוט של הכנת המוסדות לשנת הלימוד שתבוא כמה חודשים קדימה. יש איזו מיסקונספציה שלא קורה הרבה בבניינים הללו בין התערוכות לתחילת השנה, אבל החזרה של המוסדות ממצב של גלריה למצב בית ספר לוקחת זמן, הכנת ושדרוג התשתיות הלימודיות לוקחות זמן, ניהול מלאי לוקח זמן, וכו׳ וכו׳.

  השאלה הבאמת מעניינת היא איזה ערך יש לתערוכות הללו בעולם שכל כך מוצף בתכנים עיצוביים ואמנותיים מקוונים שמטורגטים ישירות לקהלי היעד באופן אולטרא מפולח?. האם דודות שבאות לראות אטרקציה בקיץ (וכן ימליצו לקרובי המשפחה המוכשרים שלהם להרשם) הם באמת הדרך היעילה לשווק את המוסדות הללו?

 2. טל

  כל העניין קצת מקבל בעיניי חשיבות יתרה ודורש חשיבה מחדש. הפרויקטים ברוב המקרים לא ממש מעניינים וגם די תלושי מציאות, העומס הוא רב ומתיש והפערים ברמות עצומים. למה לא לקיים הגשות (פתוחות או לא) ולסיים עם זה? רוצים משהו חגיגי להורים? תעשו תערוכה בחורף… תנו לדברים לשקוע, להתחדד והציגו משהו מבושל יותר. וסטודנטים – תהיו קצת סטודנטים – בועטים ומאתגרים, דוקא הכוח שלכם בלהגיד משהו מהבטן חסר… ממתי נהייתם כל כך ידידותיים למשתמש?

 3. טל רז

  התערוכה בבצלאל הייתה מדהימה.
  שאפו לאיל זקין המוכשר והמדהים.
  26 שנה אני נושמת פרינט ולמרות הכל מתרגשת כל פעם מחדש לראות את היצירות המדהימות של הבוגרים.
  ובהזדמנות זו לאודות לאותם בוגרים שהגיעו אליי מרוגשים ולחוצים ויחד הפקנו עבודות פרינט מדהימות ויצירתיות.
  נהנתי מכל רגע…

 4. רונית ודני

  סימונה כצמן ואייל זקין- צוות אוצרים מוכשר ומבריק!!!

 5. אמיר ביננפלד

  התערוכה בבצלאל הייתה אסון אוצרותי לדעתי. אני לא מסכים אתכם בכלל בעניין שזה קודם תערוכה ורק אז הבוגרים. זאת תערוכת בוגרים וככזו היא מחויבת לכבד את עבודות הבוגרים. אני ושני האנשים שהיו איתי בילינו זמן רב רק כדי להבין מתי פרויקט אחד נגמר ופרויקט אחר מתחיל ומהר מאוד הגענו למנת יתר של צפיה בעבודות והתעייפנו בגלל העומס הרב.
  לא הייתה ברורה לי בכלל הסיבה שערבבו בין עבודות גמר לעבודות מקורסים. גם ככה היה עודף עבודות – אז למה להעמיס?

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden