כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: מעוצב ירושלמי - דור ההמשך

פורטפוליו News: קול קורא למעצבים ואמנים ירושלמים להשתתף באירוע השקת הפעילות של קבוצת מעוצב ירושלמי – דור ההמשך. מועד אחרון להגשת הצעות: 28.2

קבוצת מעוצב ירושלמי – דור ההמשך קוראת למעצבים ואמנים ירושלמים להשתתף באירוע השקת פעילותה. האירוע יתקיים בתחילת חודש אפריל 2019 ב״סינמה הוסטל״. אפשר להגיש הצעות בשני מסלולים:

  1. השתתפות בתערוכה ״חלון ראווה לירושלים״: יש לשלוח עד שלושה צילומים ו/או רעיונות של יצירות אמנות (דו או תלת־ממד) העוסקות בירושלים (גודל עד 50 ס״מ). אנא ציינו שם מלא, כמה מילים עליכם, פרטי התקשרות, גודל העבודה, וקישור לפורטפוליו. יש לציין אם העבודה דורשת הצבה מיוחדת.
  2. השתתפות בדוכני היריד: יש לשלוח ארבע תמונות של מוצרים למכירה בפורמט JPEG, רזולוציה 150 DPI. נא לצרף טקסט קצר (כמה משפטים) שמתאר את אופי היצירה שלכם + כמה מילים עליכם. על המוצרים להיות עבודת האמן/המעצב בלבד!

את ההצעות יש לשלוח למייל jerusalemdesignmix@gmail.com עד ליום חמישי 28.2. יש לציין בשורת הנושא באיזה מהמסלולים אתם מעוניינים להשתתף. רצוי ומומלץ להגיש הצעות לשני המסלולים במקביל.

ההשתתפות כרוכה בתשלום עבור כיסוי הוצאות הפקת האירוע בלבד. תשובות ישלחו עד לתאריך 7.3.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden