כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

בן בנחורין. צילום: מ״ל

5 תגובות על הכתבה

 1. יואב

  קינג !

 2. יגאל

  4 שנים זה ימבה זמן, ים זמן, אין הצדקה לזה וגם לא ללימודי תקש״ח הקלאסיים לצורך העניין

 3. אדר

  תודה יובל, כתוב נפלא. הבעיה מתחילה בכך שהכל נשמע כל כך הגיוני ומשכנע, אך כשזה יוצא מפיו של מי שמוגדר כאחראי על מערכת העיצוב של החברה ב wix, זה מעלה סימני שאלה רבים. מחפש את הקשר בין הנימוקים המלומדים לבין אחד המוצרים הבינוניים עד גרועים בתחום, על אף הצלחתו בחוגים הלא מקצועיים. wix הוא מוצר מוגבל מאד, חיוור ומתאים בקושי ללקוחות כגון מפעלי אתרים לסדנאות אפיית עוגיות לבני/ות 8. קודים רבים מעותקים ממאגרי open source ואז נחסמים ב wix, שלא נתחיל לכתוב על הממשק שסובל מלא מעט טעויות ברמה הבסיסית של ה ux וה ui. לא ברור לי בדיוק מה 150 מעצבים עושים שם אם זה המוצר. ובן שותף לכל זה?

 4. ערן

  חווית המשתמש באתר של שנקר די מזעזעת, אם הוא אפיין ובנה את האתר ועכשיו את התוכנית המיוחדת, לא הייתי רוצה ללמוד אצלו. עדיף בבצלאל.

 5. Iztok

  זה פשוט דרך ממש מקורית להגדיל את כמות הנרשמים למחלקה על אותו השטח זה הכל, מוריד את איכות החיים של הסטודנטים ומנסה לפתור בעיה מאוד נקודתית. אני מוכרח להגיד גם שאין שום בעיה עם זה שבאקדמיה תקבל חוויה שהיא לא בדיוק החוויה בשוק העבודה, אחרי הכל המטרות של לימודים אקדמיים בעיצוב הם לא שתתחיל לצבור ניסיון עבודתי מהיום הראשון, אלא שתלמד, תחשוב אחרת, ולא פחות חשוב תקבל מלא כלים שמתוכם תוכל לבחור ולשלב עד שתגיע לתחומים שחשובים לך. לדעתי האנשים שיגיעו לזה יהיו ממש מוגבלים ויגרמו למקומות  העבודה אליהם יגיעו לקפוא מאשר להתקדם בגלל חוסר חשיבה אובייקטיבית וראיה צרה.
  בנימה אישית לא הייתי רוצה ללמוד את המסלול הזה גם עם הכרות עם הנפשות בתחום, הם מלמדים באופן כל כך מייאש שהזמן עוצר מלכת בשיעורים של האנשים האלה, בהצלחה ל״צעירים״ שהולכים ללמוד איך עושים אינטרנט טוב, מאנשים שמנסים למסד כלים כאלה לתוך מערכת זקנה כמו אקדמיה.

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden