כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

פורטפוליו לייב 08: מניפולציות על הגוף

הדי המפגש האחרון של פורטפוליו לייב, שהתקיים בשבוע שעבר, עדין מהדהדים לי בראש. לא שלא חשבתי שיהיה מוצלח אבל באמת היה מפגש יוצא דופן שגרם לי לחשוב על מודלים של יופי ועל תפיסות של גוף בצורה אחרת ממה שחשבתי עד אז. מזה אני הכי מרוצה: כי מה המטרה של כל המפגשים האלו? לשבת שעה וחצי ולהקשיב לאנשים מעניינים שעושים דברים מעניינים שגורמים לך לחשוב ולראות עבודות שלהם.

והנה, בשבוע הבא מפגש נוסף, וגם הפעם הגוף יעמוד במרכז המפגש. אם במפגש הקודם עמדו הייצוגים של הגוף במרכז הערב, המפגש הבא, שיתקיים ביום שלישי ה-19/6, יעסוק ב"מניפולציות על הגוף", ויתמקד בטכניקות שבהן אנחנו הופכים את הגוף למשהו אחר, מדגישים תמונה אחת שלו על פני תמונות אפשריות אחרות.

ומי במשתתפים?

הכוריאוגרפית והרקדנית יסמין גודר תדבר על מופעי הגוף במחול, ועל שימוש בגוף כמדיום של הבעה אמנותית.
חוקר התרבות עמרי הרצוג ידבר על ניתוחים פלסטיים, ועל המשמעות של תפיסת הגוף כחומר גלם אסתטי.
דרור אמסלם, עורך המגזין "ביד", ידבר על מניפולציות ארוטיות שמתבצעות על הגוף ובאמצעותו.

ועל כך לא נותר לי אלא להגיד: !!!!!!!!

תגובה אחת

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden