כל מה שחשוב ויפה

פול אנטוניו יבקר בישראל

פורטפוליו News: הקליגרף פול אנטוניו, הנחשב היום לאחד הקליגרפים המובילים והחשובים שפועלים כיום בעולם, יעביר הרצאה וסדנת אמן במהלך ביקורו בישראל. אנטוניו יבקר בארץ כאורח של רשת סטורי ופרסול ישראל, לקראת השקת קולקצית המשקפיים החדשה שעיצב באירוע מיוחד בסטורי שרונה

פול אנטוניו

פול אנטוניו נולד בטרינדיד שבקאריביים שם גילה את מלאכת הקליגרפיה, חי ועובד כיום בלונדון – משם הוא מייצר עבודת לחברות הגדולות והנחשבות בתעשיות האופנה והלייף־סטייל, מברברי, שאנל ודיור ועד לקייט מוס ובית המלוכה הבריטי. אנטוניו אינו רק קליגרף מבוקש אלא גם מומחה בתחום שאוהב ללמוד, לחקור ונחשב למרצה פופלארי בקרב בתי הספר לעיצוב בעולם, עם התמחות ב־3,000 שנה של קליגרפיה מערבית. בהרצאות שלו הוא מדבר על ההשפעה של ההירוגליפים המצרים העתיקים, דרך איורי ימי הביניים ועד טיפוגרפיה מודרנית.

חלק מהאהבה למקצוע הקליגרפיה ניכר ב״הופעות החיות״ שלו, אם זה ביצירת טקסטים על חלונות ראווה, או עבודות שהוא מתעד ומעלה לחשבונות האיסנטגרם, הפייסבוק והיוטיוב הפופולריים שלו. זאת כמובן הסיבה שחברת המשקפיים האגדית פרסול בחרה בו לעצב את הקולקציה החדשה שלהם שנקראת: calligrapher-edition. במהלך ביקורו בישראל יארח כיתת אמן מיוחדת למעצבים מקומיים, בנוסף להרצאה על עבודתו.

לפרטים נוספים ולהרשמה: סדנה // הרצאה.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden