כל מה שחשוב ויפה

הנאות קטנות בבית אריאלה

פורטפוליו News: ״הנאות קטנות״, תערוכת איורים מקוריים של פו הדב וחבריו מטיילים בעולם, תוצג החל מיום ראשון 26.2 בבית אריאלה, תל אביב. התערוכה תציין את חגיגות 90 השנה ליציאתו לאור של הספר ״פו הדב״ מאת הסופר א.א. מילן והמאייר א.ה. שפארד

פו הדב במחנה יהודה. איור: קים ריימונד לפי הסגנון של המאייר א.ה. שפארד שאייר את פו הדב מאת א.א. מילן © Disney

מאז יציאתו לאור של הספר פו הדב – גיבור ספר הילדים פרי יצירתו של הסופר הבריטי, אלן אלכסנדר מילן – השאיר הדב המפורסם רושם עז על ילדים ומבוגרים כאחד. בסדרת האיורים שאויירו במיוחד לישראל, פו הדב וחבריו מבקרים באתרים איקונים כמו בשדרות רוטשילד ובית אריאלה בתל אביב, בים המלח, בשוק מחנה יהודה בירושלים, קוטפים תפוזים במטע בקיבוץ, ונהנים לאכול דבש בראש השנה. כל איור מלווה בסיפור קטן המתאר את הדיאלוג שבין פו וחבריו בזמן שהם נהנים מהפעילות המתוארת בתמונה. חבריו של פו המלווים אותו במסע כוללים את כריסטופר רבין, חזרזיר, ארנב, איור, קנגה, רו, טיגר וינשוף.

האמן האנגלי, קים ריימונד, מוולט דיסני העולמית, אייר את האיורים המקוריים בתערוכה. ריימונד מאייר מזה 40 שנה בדיסני, ומתמקד באיור של דמויות דיסני האייקוניות והאהובות, ביניהן פו הדב ומיקי מאוס. הדמות האהובה ביותר על קים מבין דמויות דיסני השונות היא פו הדב. התערוכה מתקיימת בהפקת דיסני ישראל ובשיתוף עם עיריית תל אביב־יפו.

פו הדב בשדרות רוטשילד. איור: קים ריימונד לפי הסגנון של המאייר א.ה. שפארד שאייר את פו הדב מאת א.א. מילן © Disney

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden