כל מה שחשוב ויפה

קול קורא לביתן ישראלי במילאנו 2018

פורטפוליו News: הנספחות המסחרית הישראלית במילאנו מעוניינת לבדוק היתכנות של ביתן ישראלי במהלך שבוע העיצוב בעיר בשנת 2018. חברות ומעצבים מוזמנים ליצור קשר עם הקונסוליה לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישה בשבוע העיצוב שיתקיים בחודש הבא

מרכז הירידים של מילאנו. צילום: Alessandro Russotti

בכל שנה מתקיימת במרכז הירידים במילאנו במהלך חודש אפריל תערוכת העיצוב Salone Del Mobile, וברחבי העיר קמים מתחמי תצוגה נוספים, הנקראים בשם הכולל Fuori Salone. זהו אחד מהאירועים החשובים בתחום העיצוב, הסוחף אליו מאות אלפי מבקרים מאיטליה ומרחבי העולם וביניהם אנשי תעשייה, קניינים, אדריכלים ומקבלי החלטות.

להערכת הנספחות המסחרית הקמת ביתן ישראלי, שייתן פלטפורמה לחברות ישראליות ולמעצבים ישראלים, יכולה לסייע לחברות הישראליות ולהעניק להן חשיפה בין־לאומית והכרות עם אנשי מפתח בתעשייה. המטרה היא לתת לחברות ולמעצבים הזדמנות להציג את המוצרים/העיצובים שלהם, לקבוע פגישות עסקיות במהלך השבוע ולקיימן בביתן, ובנוסף למכור באופן פעיל את המוצרים לקהל המבקרים (או לקבל הזמנות). הנספחות המסחרית במילאנו מצידה תפעל לקדם את החברות המציגות במתחם על ידי קביעת פגישות עסקיות עם שותפים ומפיצים פוטנציאלים מבעוד מועד, וכן תקדם הגעה של גורמי תקשורת ומובילי דעת קהל לביתן.

הקונסוליה נמצאת בשלב בדיקת השוק והעניין מצד החברות והמעצבים הישראלים, ומחפשת כבר עכשיו ליצור קשר ראשוני עם חברות/סטודיו/מעצבים שהרעיון רלוונטי ומעניין אותם, בכדי להבין טוב יותר את הצרכים ולתת להם מענה וכך להבטיח את הצלחת המיזם.

חברות ומעצבים מוזמנים ליצור קשר במייל [email protected] ולספר האם הרעיון מעניין אתכם, והאם אתם מגיעים לשבוע העיצוב 2017 או מציגים בו, כדי שיהיה אפשר להיפגש במילאנו.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. דבי נבו

    יוזמה מבורכת!!
    נשמע מסקרן ומענין

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden