כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: לא למאכל

פורטפוליו News: לראשונה במסגרת אירוע מסעדות פתוחות בירושלים יוצגו תערוכות בחללים ברחבי העיר תחת הכותרת ״לא למאכל: פרספקטיבה אמנותית על קולינריה״

אירוע ״מסעדות פתוחות״ משלב בין אוכל, עיצוב, טכנולוגיה, תרבות וחדשנות. הפסטיבל חוקר את הנוף הקולינרי הייחודי של העיר ומספק מבט אל מאחורי הקלעים של מטבחי המסעדות, מפגיש בין שפים מובילים, אמנים בין־לאומיים, חוקרים ויוצרים לבין הציבור הרחב הסקרן וחובב הקולינריה, מעודד דיון ושיח ומנגיש את אמנות הבישול והאכילה.

במסגרת תערוכת ״לא למאכל: פרספקטיבה אמנותית על קולינריה״, מארגני האירוע מבקשים להוסיף נדבך למגוון שמציע הפסטיבל, באמצעות מיצגים, מיצבים ועבודות אמנות פלסטית מכל התחומים שחוקרים, מתכתבים, מבטאים ומפרשים את הקולינריה – אמנות הבישול והאכילה – על כל גווניה. העבודות יבחנו את הקשר שבין אוכל לאמנות ויעסקו בשאלות כמו איך הופכים אוכל ואכילה לאמנות? איך מוציאים את הקולינריה אל מחוץ למטבח ולצלחת? מה מיוחד בפרשנות אמנותית ועיצובית על אוכל ואכילה? וכיצד פרשנות כזאת מרחיבה את השיח על קולינריה?

על התהליך:

  • האמנים/מעצבים יבחרו על ידי צוות ״מסעדות פתוחות״ ונציג מטעם הרשות לפיתוח ירושלים
  • חלק מעלויות חומרי הגלם עבור הפרויקט יכוסו על ידי הפקת ״מסעדות פתוחות״
  • זכויות היוצרים, לרבות התמורה המלאה בעבור מכירת התוצר, שייכות לאמן/ סטודיו
  • התוצרים יוצגו לקהל בימים 17-18/11 בסטודיות האמנים ו/ או בחללים מרכזים בעיר

הנחיות להגשת הצעות:

  • הפניה מיועדת לאמנים, מעצבים, אנשי רוח ותרבות ירושלמיים ו/או בעלי סטודיות בירושלים
  • הגשת קונספט – הפרשנות לנושא לאוכל ולאכילה: תאור קצר של הרעיון בצירוף הדמיה, מצגת, ו/או דימוי מוביל
  • מידע קצר אודות המגיש, כתובת, טלפון וכתובת דוא״ל
  • את ההצעה יש לשלוח עד 20.8.2017 לכתובת carmit@openrestaurants.com

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden