כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: Printablebuzz

פורטפוליו News: קול קורא להשתתפות ב־Printablebuzz, משחק אמנות דיגיטלית שיתופי, המבוסס על עקרונות קוד פתוח

מטרת פרויקט Printablebuzz היא יצירת מאגר עבודות אמנות חינמי, נגיש לשימוש הציבור, באמצעות משחק שרשרת שבמהלכו ממשיך כל משתתף עבודה שנוצרה לפניו, על ידי משתתפים קודם. כל עבודה המוצגת באתר (קובץ פי.די.אף פתוח לעריכה ולהורדה מיידית) היא במקביל גם עבודה שלמה המוכנה להדפסה לכל דורש, וגם חומר גלם לאמן/מעצב/משתתף הבא בתור, לעשות בו כרצונו. בשונה מהמודל הקלאסי של משחקי השרשרת הזכורים מהילדות, המשחק הזה לא נע בהכרח על ציר לינארי. כל העבודות יוצגו במקביל וכל משתתף יבחר את העבודה המועדפת עליו, זו שתשמש כחומר גלם ליצירה חדשה.

  • ההשתתפות במשחק דורשת הרשמה קצרצרה לאתר.
  • השתתפות במשחק דורשת שימוש בתוכנות גרפיות מקצועיות.
  • בסיום העבודה יש לשמור את הקובץ המקורי ללא שינוי שם או פורמט (פי.די.אף פתוח לעריכה). שמכם יעודכן לפי הפרטים שתוסיפו בטופס העלאת הקובץ.
  • כל משתתף מוזמן לצרף ביוגרפיה קצרה ולינקים לתיק עבודות, אתר, חנות אונליין, פרויקטים מיוחדים, סרטוני יוטיוב וכד׳, שיפורסמו באתר לצד שמו.

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden