כל מה שחשוב ויפה

התכשיט שיזכיר לך להיבדק

פורטפוליו Promotion: עמותת אחת מתשע ולימודי חוץ במרכז האקדמי ויצו חיפה בשיתוף פעולה ראשון עם רשת ג.ר.א.ס, שתמכור תכשיט ייחודי המעלה את המודעות לחשיבות הבדיקה לגילוי מוקדם לסרטן שד. התכשיט יוצע למכירה בכל חנויות רשת ג.ר.א.ס וההכנסות יוקדשו לעמותת אחת מתשע

התכשיט הזוכה של איזבלה נסר. צילום: אלי גרוס, סטודיו קרן אור

שיתוף פעולה אמנותי ויוצא דופן למען עמותת אחת מתשע: תכשיט ייחודי בסימן גילוי מוקדם למחלת סרטן השד, המיוצר עם אריזה תואמת בתרומה על ידי רשת ג.ר.א.ס, ובעיצובה של סטודנטית בלימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה. התכשיט יימכר לקראת החגים בחנויות הרשת, וכל ההכנסות יוקדשו לעמותת אחת מתשע התומכת בנשים המתמודדות עם סרטן שד, ופועלת לקידום מודעות לגילוי מוקדם מציל חיים.

התכשיט ״פנינה״ זיכה את הסטודנטית איזבלה נסר במקום הראשון בתחרות שנערכה בוויצו חיפה. הסטודנטים התבקשו לעצב תכשיט מקורי שמשמעותו להזכיר לנשים להציב את בריאותן בראש סדר העדיפויות, ולהניע אותן ללכת לבדיקת גילוי מוקדם של סרטן השד. נסר בחרה להתמקד בגוף האישה כפנינה. לדבריה, ״כשם שהפנינה מופקדת למשמרת בצדף, כך הפקיד בידנו הטבע את גופנו למשמרת״.

איזבלה נסר צילום: יח״צ

סיגל רצין, מנכ״לית אחת מתשע: ״אנחנו נרגשות משיתוף הפעולה המיוחד עם לימודי חוץ ויצו חיפה, רשת ג.ר.א.ס אמנות ישראלית ומתחם שרונה, שנרתמו כולם לטובת עמותת אחת מתשע ופעילותה להעלאת מודעות בקרב נשים ללכת ולהיבדק, מתוך הבנה כי גילוי מוקדם של סרטן שד מציל חיים. התכשיט יזכיר לכל אחת ואחת מאיתנו: ׳תאהבי את עצמך. לכי לבדיקת גילוי מוקדם׳״.

גילי רענן, מנכ״לית ג.ר.א.ס: ״רשת ג.ר.א.ס אמנות ישראלית גאה להוביל שיתוף פעולה מקורי וחשוב זה, שכל מטרתו להעלאת המודעות לגילוי מוקדם לסרטן השד. אנו רואים בתרומה לקהילה חלק חיוני בעשייה שלנו, והחיבור לעמותת אחת מתשע הוא טבעי ומבורך״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. Boaz

    מקורי יפה ומהמם
    ניראה שהוא גדול מידיי מלהיות שימושי ?

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden