כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא: חממת האמנים העצמאים וחממת הווידיאו של יריד צבע טרי 2018

פורטפוליו News: יריד האמנות צבע טרי שיחגוג עשור בשנה הבאה, הודיע על פתיחת ההרשמה לחממת האמנים העצמאים ולחממת הווידיאו ביריד צבע טרי 10. מועד אחרון להגשת מועמדות: 21.10.2017

צילום: נגה שדמי ואן דה ריפ

חממת האמנים ביריד צבע טרי מיועדת לאמנים עצמאים בתחומי הפיסול, הציור והצילום, הנמצאים בראשית דרכם המקצועית, ושאינם מקיימים קשרי מסחר מחייבים עם גלריה ישראלית. חממת הווידיאו מיועדת לתצוגת עבודות וידיאו־ארט ומדיה חדשה של אמנים עצמאים בתחומים אלו. החממות תוצגנה במסגרת יריד צבע טרי 10, שיהיה פתוח לקהל הרחב במשך חמישה ימים, במהלך חודש מאי 2018.

חממת האמנים העצמאים וחממת הווידיאו מוצגות לצד הגלריות הישראליות המובילות לאמנות עכשווית, גלריות צעירות מבטיחות וגלריות בין־לאומיות. יריד צבע טרי הוא אירוע האמנות השנתי הגדול ביותר בישראל: הוא מהווה נקודת מפגש בין אמנים לבין קהל רחב של מעל ל־30,000 מבקרים מדי שנה, שוחרי אמנות, אספנים, אוצרים ואנשי מקצוע מהתחום, ובכך מאפשר חשיפה רחבה לצד מכירת עבודות. מדי שנה, החממה מאפשרת לכ־50 אמנים מבטיחים נבחרים לקבל את החשיפה המיטבית בעבור עבודותיהם, ליצור קשרים בעלי ערך בעולם האמנות, ולא פחות חשוב – להתפרנס מכישרונם. כל אמן בחממה מציג גוף עבודות נבחר המוצע למכירה במחירים מיוחדים ליריד, בטווח מחירים של בין 500 ל־14,000 ש״ח.

חממת הווידיאו היא פלטפורמה ייחודית במתחם חממת האמנים, שבה מוצגות עבודות וידיאו של אמנים עצמאים. העבודות מוצגות בחללים יעודיים, במטרה לחשוף את הקהל הרחב לתחום אמנות זה ולהציע את העבודות למכירה. עבודות הווידיאו נבחרות על ידי ועדה מקצועית בתחום הווידיאו. אמני הווידיאו נמנים בין אמני חממת האמנים העצמאים של יריד צבע טרי.

ההגשה פתוחה עד יום שבת 21 באוקטובר 2017
להגשת המועמדות המקוונת לחממת האמנים לחצו כאן
להגשת המועמדות המקוונת לחממת הוידאו לחצו כאן

 

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden