כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מתוך יוצאים לאור 2017. צילומים: גיא יחיאלי

קול קורא: יוצאים לאור 2018

פורטפוליו News: מועד ההגשות הוארך: עד 10.7 - שנה לאחר שהתקיימה התערוכה ״יוצאים לאור״, שהציגה כ־60 עבודות מהמיטב של בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות, החברה לפיתוח יפו העתיקה בשיתוף מגזין פורטפוליו ממשיכים במסורת ושמחים להוציא קול קורא ל״יוצאים לאור 2018״

שנה לאחר שהושקה גלריית הרחוב בסמטאות יפו העתיקה עם התערוכה יוצאים לאור, מהמיטב של בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל לשנת 2017, החברה לפיתוח יפו העתיקה בשיתוף מגזין פורטפוליו, ממשיכים במסורת, ושמחים להודיע על תערוכה שנייה בסדרה: יוצאים לאור 2018.

בתערוכה יוצגו בקופסאות אור כ־60 עבודות של מיטב בוגרי האקדמיות ובתי הספר לאמנות ולעיצוב בישראל לשנת 2018. מטרת התערוכה, שתיפתח במהלך חודשי הקיץ, לקדם ולעודד אמנים צעירים בתחילת דרכם לצד אמנים ותיקים, ולשמר את יפו העתיקה כמרכז תרבותי מעורר השראה, המשלב אמנות עכשווית וייחודית.

גלריית הרחוב שהושקה בשנה שעברה הציגה לאורך השנה מספר תערוכות מתחלפות. העבודות מודפסות במיוחד לתערוכה ומוצגות בקופסאות אור, שמוארות בשעות החשכה ומעניקות מבט יוצא דופן על היצירות. הצבתן של קופסאות האור במרחב הציבורי מאפשרת לקהל הרחב מפגש בלתי אמצעי עם אמנות ממיטב הכישרונות הצעירים והיצירתיים בארץ.

מוזמנים להשתתף בתערוכה סטודנטים המסיימים השנה את לימודיהם הגבוהים בבתי ספר לעיצוב ואמנות. יש לשלוח עבודות מתוך פרויקט הגמר או עבודות שיוצגו בתערוכות הסיום שיוצגו בקיץ הקרוב. מבין המציעים ייבחרו כ־60 בוגרים שעבודותיהם יוצגו בתערוכה.

 • אפשר לשלוח עד 10 עבודות בהצעה. בשלב זה אין צורך לשלוח קבצים מוכנים לדפוס.
 • העבודות יודפסו בפורמט אחיד של 50/70 ס״מ בפורמט שוכב או עומד. יש לשלוח עבודות המתאימות לפורמט זה או כאלו שאפשר להתאים אותן לפורמט התצוגה.
 • יש לכלול את שם המגיש בשמות הקבצים, בעברית.
 • יש לצרף למייל הסבר קצר וברור על הפרויקט.
 • אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל או לדחות את התערוכה בכל עת.
 • אנו לא מתחייבים לקבל אף אחת מההצעות, ושומרים לעצמנו את הזכות לפנות באופן ישיר לסטודנטים.
 • מועד אחרון לשליחת הצעות – הוארך עד ל-10.7.2018
 • לשליחת הצעות ולקבלת פרטים נוספים: hi@byfar.co.il

בהצלחה!
החברה לפיתוח יפו העתיקה ומגזין פורטפוליו

2 תגובות על הכתבה

 1. נופר מועלם

  הי. אשמח להשתתף בפרוייקט שאתם עושים בעיר העתיקה, לא הבנתי כל כך לאיזה מייל לשלוח את העבודות מהפרוייקט גמר? תודה רבה 🙂

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden