כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

שרה ברייטברג סמל. צילום: אורי גרשוני
x סגירה

הוסיפו תגובה

2 תגובות על הכתבה

  1. אסתי די-נור

    ראוי, ראוי, ראוי
    שרה ברייטברג סמל הובילה ראייה מדוייקת בזמן אמת של מגמות ואמנים בהיותה אוצרת מוזיאון תל אביב ואחר כך עורכת סטודיו.
    פועלה בתערוכת דלות החומר, קודם כל הזיהוי, אחר כך ההקבלה לזרם הבינלאומי arte povere ולבסוף איסוף היצירות והצגתן בלווי קטלוג הן אבן דרך בתולדות האמנות הישראלית. גאה בה

  2. לאה פופר

    התרגשתי מאד לשמוע כי שרה ברייטנברג זכתה בפרס ישראל בתחום האוצרות. בעת הזאת של ריבוי מגמות, יוצרים ואוצרים בחירתה ומסעות עבודתה המקצועית של ברייטנברג מחזקים את העובדה כי משמעות המילה "אוצר" רחוקה מאד מבחירת עבודה או אופן תלייתה. לאוצר יש כח גדול להביע עמדה, להשפיע על השיח הציבורי באמנות. כחמתה ומקוריותה בכל תערוכה ושיח בו השתתפה פתחה בפני הרבה מאד כיווני חשיבה והתבוננות חדשים. כל הכבוד לחברי הועדה אשר ראו בתחם האפור והלא מוגדר אשר ניקרא "אוצרות" ערך בפני עצמו והעלו אותו למרכז הבמה המכובדת ביותר ביום החשוב ביותר של מדינת-ישראל. תודה שרה על עשרות שנות לימוד והנאה שהענקת לי ולרבים מאד נוספים. תבורכי.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden