כל מה שחשוב ויפה
לוחות השנה של רותי דה פריס
לוחות השנה של רותי דה פריס

רשימת קניות // 6.12.2020

לוחות השנה של רותי דה פריס, גופי התאורה של חן תעוז, מסכות הצעיף של זוהרה, EIGHT & BOB משיק את Nuit De Megeve

לוחות השנה של רותי דה פריס

זו השנה החמישית שרותי דה פריס יוצרת ומפיקה לוח שנה במהדורה מוגבלת, והפעם בנושא ״פנים״ (FACES), כולם בפרופיל, מורכבים ממשטחי צבע שטוחים, נטמעים ברגע אחד ומגיחים באחר. דה פריס ביקשה מאנשים הקרובים אליה לשלוח לה צילומים של חלל מרכזי ואהוב בבתיהם, התייחסה אליהם בשפה ציורית דומה, והטמיעה בהם את הלוח. כך, על רקע התקופה הנוכחית, הרעיון של ייצור דמות, מבט, פרצוף, שנאלץ להתחבא מאחורי מסכה, מקבל תוקף משמעות בחלל הביתי שמייצג בתקופה הנוכחית את מרכז חיינו.

מחיר: 135 ₪
להשיג: fireflies-project.com

לוח השנה של רותי דה פריס

רותי דה פריס

לוח השנה של רותי דה פריס לוח השנה של רותי דה פריס


גופי התאורה של חן תעוז

חן תעוז עיצבה קולקציית גופי תאורה סביב ערכי הקיימות, המיוצרים מ״יתר״, חומר גלם שנשאר לאחר תהליך ייצור תעשייתי ובדרך כלל נזרק ויוצר זיהום סביבתי. הקולקציה כוללת גופי תאורה תלויים, צמודי קיר ודגם שולחני. בכולם ניתן להגמיש את הצורה של האהיל למגוון צורות וזוויות תליה מעניינות של הנורה. את הטאצ׳ העיצובי האחרון אפשר לתת באופן אישי על ידי שינוי גמיש של צורת האהיל.

מחירים: 299-499 ₪
להשיג: chentaoz.com

גופי התאורה של חן תעוז

גופי התאורה של חן תעוז. צילומים: מ״ל

גופי התאורה של חן תעוז גופי התאורה של חן תעוז


מסכות הצעיף של זוהרה

במותג זוהרה מרחיבים את ליין המוצרים וברוח התקופה מציעים מסכות פנים מעוצבת ותפורות מבד כפול, המשמשות גם כצעיף לצוואר, מה שהופך אותן לאביזר אופנתי פונקציונלי שמתאים במיוחד לחודשי החורף. המסכות מוצעות במגוון צבעים, עשויות בדים נעימים ללבישה, נוחות וניתנות לכביסה ושימוש חוזר. 

מחיר: 120 ₪
להשיג: zoharatights.co.il

מסכות הצעיף של זוהרה

מסכות הצעיף של זוהרה. צילומים: מ״ל

מסכות הצעיף של זוהרה מסכות הצעיף של זוהרה


EIGHT & BOB משיק את Nuit De Megeve

מותג הבישום הספרדי הוקם EIGHT & BOB לזכרו של הבשם אלבר פוקה, שהיה חלק מהחברה הגבוהה בצרפת של תחילת המאה ה־20. פוקה יצר ושכלל תמציות שונות של בושם לשימושו האישי – בעזרת פיליפ, רב המשרתים של המשפחה.

פוקה ידוע בעיקר בזכות בושם שרקח לג׳ון פ׳ קנדי, שנכבש בניחוח באחד מביקוריו בצרפת. פוקה אמנם נהרג בתאונת דרכים קטלנית, אך בזכות בקשות שהגיעו מחברים ומכרים של קנדי מארצות הברית, המשיך רב המשרתים של פוקה לרקוח את הבושם.

על בסיס הפורמולות של פוקה הוקם המותג EIGHT & BOB עם ניחוחות מעודנים ומוצעים בו למעלה מ־20 מותגי בישום נישה, ולמעלה מ־200 סוגי בשמים שונים. הבושם החדש שמתווסף כעת לקולקציה הוא Nuit De Megeve (לילה קסום במז׳ב), שנפתח בריח מריר ועצי ובהדרגה חושף ארומה רעננה של תווי מושק. 

מחיר: 249 ₪ ל־30 מ״ל
להשיג: individual-parfum.com

בושם EIGHT&BOB

EIGHT&BOB. צילום: מ״ל

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden