כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קול קורא לחממת האמנים העצמאים של צבע טרי 9

פורטפוליו News: נפתחה ההרשמה לחממת האמנים העצמאים ביריד צבע טרי 9, שיתקיים באביב 2017. חממת האמנים מיועדת לאמנים עצמאים בתחומי הפיסול, הציור והצילום, הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית, ושאינם מקיימים קשרי מסחר מחייבים עם גלריה ישראלית

חממת האמנים העצמאים היא פיתוח מקורי של יריד צבע טרי – מערכת מקיפה שנותנת מענה לצרכיהם של אמנים עצמאים בראשית דרכם המקצועית. מדי שנה החממה מאפשרת לכ-50 אמנים מבטיחים נבחרים לקבל את החשיפה המיטבית בעבור עבודותיהם, ליצור קשרים בעלי ערך בעולם האמנות, ולא פחות חשוב – להתפרנס מכישרונם. כל אמן בחממה מציג כ-10 עבודות נבחרות, המוצעות למכירה במחירים מיוחדים ליריד, בטווח מחירים של בין 500 ל-14,000 ש״ח.

צילום: ינאי דיטש

צילום: ינאי דיטש

הליך הקבלה לחממת האמנים העצמאים מורכב משני שלבים: בשלב ראשון מגישים המועמדים תיקי עבודות הנסקרים על ידי 12 חברי ועדת קבלה המשתנה מדי שנה ומורכבת מאוצרים, גלריסטים, מבקרי אמנות ואספנים מהארץ ומהעולם. תיקי העבודות מוצגים באופן אנונימי וכל חבר ועדה עובר לבדו על התיקים, ללא כל דיון עם החברים האחרים. בשלב השני עורך הצוות האוצרותי של היריד ראיונות אישיים למועמדים הרלוונטיים לצורך מעבר מקיף על גוף העבודות ועל מנת לבחון התאמה הדדית. עם סיום תהליך הקבלה בהצלחה מתקיימים ביקורי סטודיו לצורך בחירת העבודות שיוצגו ביריד ומתקיים מפגש הסבר והכנה לאמנים המשתתפים.

  • הגשת המועמדות המקוונת באתר צבע טרי
  • ההגשה פתוחה עד יום שבת ה-1 באוקטובר 2016. לא ניתן להגיש מועמדות בכל דרך אחרת או בכל מועד אחר.
  • תשובות  קבלה/אי קבלה יישלחו באמצעות דואר אלקטרוני במהלך חודש דצמבר 2016
  • הגשת המועמדות כרוכה בתשלום 140 ש״ח. ההשתתפות בחממת האמנים כרוכה בתשלום דמי השתתפות בסך 1,000 ש״ח ובעמידה בכל תנאי התקנון, כפי שמופיע באתר ההרשמה.

לפניות בדבר ההרשמה: freshpaintfair@freshpaint.co.il

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden