כל מה שחשוב ויפה
Klone בגלריה חזי כהן. צילומים״ מ״ל

Klone יחנוך את החלל החדש של חזי כהן

פורטפוליו News: ״מכתבים מעתיד ידוע אל עבר לא נודע״, תערוכת יחיד של Klone חונכת את החלל החדש של גלריה חזי כהן, ברחוב לילינבלום 33 תל אביב

תערוכת יחיד של האמן Klone, שתיפתח ביום חמישי (31.1), חונכת את חלל התצוגה החדש של גלריה חזי כהן, בקומת הקרקע של מבנה מסחרי ברחוב לילינבלום 33. בתערוכה ״מכתבים מעתיד ידוע אל עבר לא נודע״ יחשוף Klone גוף עבודות חדש, תוצר של מחקר רעיוני וחומרי מהשנה האחרונה, ובמקביל ייחשף לראשונה בציבור בזהות גלויה.

Klone הוא שמו המקצועי של איגור רבליס (35), מאמני הרחוב הבולטים בישראל. בקריירה של כ־20 שנה הוא מוכיח יכולות וכשרון ייחודי, כמו גם התפתחות מקצועית ועשייה מגוונת. כאמן רחוב הוא פעיל וידוע גם בזירה הבינלאומית, וחתום על יצירות מונומנטליות בין היתר בניו יורק ובברלין. הוא הוזמן לאירועי אמנות רחוב במרכזים בינלאומיים והציג תערוכות יחיד ופרויקטים מוזמנים, כמו גם עבודות גרילה שהוא ממשיך ליצור ביוזמה אישית.

Klone החל להציג בגלריות ומוזיאונים בעשור האחרון, ומזה מספר שנים הוא עובד עם גלריה חזי כהן. המעבר מעבודות רחוב לגלריה מתבטא בין היתר במידותיהן של העבודות וברמת ההפתעה שהן מספקות (ברחוב כל עבודה יוצרת סיטואציה מקומית מעוררת מחשבה). עם זאת, הוא מצליח לשמור על חתימת ידו המזוהה בקווים, בתמות ובצבעוניות.

Klone בגלריה חזי כהן

בתערוכה החדשה יציג סדרת ציורים ומיצב אשר נוצר בהתאמה לחלל הגלריה החדש. הוא ממשיך לעסוק בשאלות של זהות ושייכות, בין אם שייכות למרחב פיזי פרי דמיונו ובין אם אלו דימויים של גוף התלוש ממרחב ומזמן ברור, הדימוי הופך לנשא של הרעיון, והסימבוליזם המצוי בדימויים שבתערוכה מתכתב בין הזיכרון הפרטי לזה הקולקטיבי.

גלריה חזי כהן עוזבת את המיקום הקודם ברחוב וולפסון 54, שם מוצגת עדיין תערוכת היחיד של נירית טקלה, שתינעל בשבת.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden