כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

9 תגובות על הכתבה

 1. לי עברון-ועקנין

  נתקלתי באיורים של אביאל בסיל ל"עוג" בכנס הפנקס שהיה השנה, והתרגשתי מהם מאוד. עכשיו שאני קוראת את דבריו אני גם מתרגשת ממנו. ואיך זה שהרבה פעמים הטובים הם דווקא אלה שמעידים שהם מתקשים, ואלה שלא מקדשים את הטכניקה, ובטח לא את האגו… וגם לגבי הקושי עם אנשים יכולתי להזדהות, וכל הכבוד על המהלך עם העולם הדיגיטלי והווירטואלי!

 2. נועה

  מאייר מדהים ואדם מקסים

 3. לימור שנורמכר

  הדבר הנהדר בעיני, מעבר לכישרון, הוא היכולת להפוך חיסרון ליתרון ואצל אביאל היתרון משמעותי.

 4. לימור

  אביאל, זה ממש מעולה!

 5. סיון שמש

  האיורים של אביאל פשוט מרהיבים – אי אפשר שלא לעצור ולהביט בהם למשך יותר מכמה שניות כדי לקלוט את מלוא הפרטים שהם מכילים, הצבעים משתלבים בצורה מושלמת והדמויות מלאות חיים ומעלות חיוך. יש לו סגנון ייחודי שמאפשר לזהות מיד את העבודות שלו, גם מבלי להביט בפרטים הרשומים על הכריכה.

  פגשתי את אביאל מספר פעמים במסגרת לימודי מכינה לעיצוב ותקשורת חזותית, ואני יכולה לומר מההיכרות הקצרה שזכיתי לה שמעבר לכישרון אדיר – נמצא גם אדם קשוב, אכפתי וסבלני, שנעים מאוד להיעזר בו ולהתייעץ איתו.

  אביאל, מאחלת לך שרק תמשיך להצליח ולהוציא לאור יצירות מקסימות כל כך.

 6. שחר קובר

  הסגנון של אביאל הוא משב רוח רענן בתחום איור ספרי הילדים בארץ. סגנון מאוד קליל ומלא הומור, שמזכיר מאוד איורים צרפתיים עכשויים.

 7. תמר

  התחלתי לקנות ספרים לבתי בגלל שאביאל אייר אותם כי אני יודעת שהאיורים יגרמו לה להקשיב תוך כדי שהיא מחפשת את החיות הקטנות, הפרסים לכלב ועוד סוכריות קטנות שמתחבאות בכל איור. אגב, בסוף של "עוג" היא תמיד מבקשת ממני להגיד לה מה הוא עושה בכל פוזה: הולך למסיבה (כי הוא לבוש יפה), מנגן בגיטרה, משוחח עם התוכי ועוד ועוד…

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden