כל מה שחשוב ויפה

ההנאה בתנועה, הנוחות בשימוש

אורי זיידמן הוא מעצב תעשייתי. גיא דגן מגיע מרקע של שנים בתעשיית ההיי-טק. השניים קרובי משפחה, שמאמינים בטרנד הירוק ובאמירות כמו ״keep it simple״ ו-״Less is more״. לפני כשנתיים ניגש אליהם חבר שהוא אספן עטים והציב להם אתגר: הוא ביקש ליצור עט שתעבוד כמו עפרון מכני שמשקשקים כדי להוציא את החוד שלו, אבל הוא רצה שהמילוי של העט לא רק ייצא בשקשוק, אלא גם שיחזור. אחרי שנתיים של ניסוי ותהייה והרבה מאוד כישלונות טכניים – הם השיקו את קמפיין הקיקסטאטרטר של עט ה-Umigi, האתגר שהפך למציאות.

 

עט ה-Umigi מבוססת על מנגנון חדשני ומיוחד. כל מה שצריך זה לשקשק את העט למטה כדי לכתוב ולשקשק לצדדים כדי להפסיק. אין בה חלקים נעים ואין צורך ללחוץ על כפתורים או לשנות את מנח היד והאחיזה על מנת להשתמש בה. מעבר לכך, המנגנון מותאם ואידאלי לכל מי שיש לו בעיית מוגבלות פיזית בגפיים ויש לו בעיה לאחוז, לשנות מנח ולכתוב בעט רגילה. לדוגמה, מי שמצולם בסרטון הזה הוא חבר טוב של השניים ואחד מהאנשים הראשונים שהשתמש בעט.

״אפשר לראות שהוא יכול להשתמש סוף סוף בעט בצורה עצמאית ללא צורך ללחוץ אותה על אחד מחלקי גופו״, אומר דגן. ״כדי לפתוח ולסגור עטים הוא השתמש עד עכשיו בעזרה של אחרים או שנאלץ להחזיק את העט וללחוץ את הכפתור על אחד מחלקי גופו, דבר שמשפיל נכים כי זה ממחיש בעיניהם את נכותם. החיוך שעלה על פניו הוא Priceless!!!

״אחרי שנתנו את העט לשימוש של עוד חברים מוגבלים וראינו את תגובותיהם ואת האור בעיניהם, אנחנו יודעים שהעט יכולה להוות פתרון מצוין לקהילה. השימוש בעט מאפשר לך לא לשנות בכלל את האחיזה בעט כדי לכתוב ולהפסיק לכתוב עם העט, והקלות והנוחות בשימוש בעט עולה פי כמה מונים על עט רגילה. ולבסוף, כיף לשחק בה וזו דרך חדשה לגמרי להשתמש בעט, גם בעבור כל מי שרוצה להיות קצת שונה ומיוחד״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden