כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

זמן קפה של סטודנטים במחלקה לתקשורת חזותית בוויצו חיפה

פורטפוליו News: זמן קפה (Coffee Time) תערוכת איורים על קצף הקפה של סטודנטים במחלקה לתקשורת חזותית בוויצו חיפה, תיפתח ביום שלישי ה-19.1 בקפה הפינה (מסדה 43, חיפה)

coffee_letter

סטודנטים משנה ג׳ במחלקה לתקשורת חזותית במרכז האקדמי ויצו חיפה יצרו סדרות של עשרות איורים בפורמט עגול, שיודפסו על גבי קצף הקפה ההפוך וישאירו חותמם לזמן קצר מאוד. הסטודנטים נדרשו לאייר בפורמט נתון בשחור לבן, להתבסס על ציטוט/מחווה כלשהו מעולם האמנות והעיצוב (אמנות פלסטית, שירה, מוזיקה, ספרות, טלויזיה, אופנה) ליצירה של סדרות רעיוניות-ויזואליות הומוריסטיות המעלות חיוך בקפה של הבוקר.

מבחר מהאיורים יוצגו בתערוכה על קירות בית קפה הפינה בשכונת הדר בחיפה. בנוסף, האיורים הנבחרים יכנסו למכונת הקפה של חברת Steam CC ויודפסו לבאי בית הקפה במהלך החודש. הפרויקט בהנחיית מיכל דיבואה ובשיתוף פעולה עם דני לביא, הממציא ויזם – שותף בחברת Steam CC, שהמציאה את  Ripples – הדפסים על קצף. כחלק משיתוף הפעולה  חברת Steam CC תומכת בסטודנטים מצטיינים מהמחלקה לתקשורת חזותית באמצעות מלגות.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden