כל מה שחשוב ויפה

קולב במכון טכנולוגי חולון

פורטפוליו News: התערוכה ״קולב״ תיפתח ביום רביעי 26.4 בגלריה V2 במכון טכנולוגי חולון. בתערוכה יוצגו 35 תוצרים נבחרים שהוגשו במהלך שלוש השנים האחרונות בקורס יסודות העיצוב של שנה א׳ במחלקה לעיצוב תעשייתי. אוצרים: תומר ספיר ולירון צנחני

עידו בן נחמיאס

תרגיל ״קולב״ הוא התרגיל המסכם בקורס יסודות העיצוב של שנה א׳ במחלקה לעיצוב תעשייתי, בפקולטה לעיצוב של מכון טכנולוגי חולון. ההתנסות בעיצוב אובייקט איקוני בעל מטרה שימושית מהווה גשר בעבור הסטודנטים לקראת המעבר לשנת הלימודים השנייה.

התרגיל עוסק בטריטוריה ממוקדת שמתייחסת לאייקון המסורתי של הקולב. לסטודנטים הוגדר כי על הקולב לשאת בגד ולהיות  בעל יכולת להתלות על מוט. זאת, על מנת שיתנסו בתהליך פיתוח במסגרת גבולות ברורים ומתוך ניסיון למתוח גבולות אלה. שלבי העבודה כללו מחקר, בניית קונספט, תרחיש שימוש של מוצר, ארגונומיה ותרגום פונקציה למבנה ולצורה. חלק מהסטודנטים בחרו לעסוק במערכת היחסים שבין האובייקט למשתמש וחלקם השתמשו בקולב כפלטפורמה לעיסוק בקשר שבין האדם לבגד ובאספקטים שונים של תרבות מחייה ותרבות צריכה.

מרבית הקולבים בתערוכה מוצגים חשופים וללא פריט לבוש תלוי עליהם. זאת על מנת להראות עד כמה מהות ומטרת כל קולב משפיעות על התצורה שלו ועל האופי העולה ממנו.

נעילה: 7.5

דנה מאיר

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden