כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: IN PRINT 2022

פורטפוליו News: יריד ספרי האמנות IN PRINT מזמין אמנים, דפסים, יוצרי Zine, הוצאות ספרים ומו״לים להשתתף ביריד שיתיקיים בחודש פברואר בבית הנסן, ירושלים

יריד ספרי האמנות IN PRINT – שיתקיים בבית הנסן בירושלים בתאריכים 16-18 בפברואר 2022 – מזמין אמנים, דפסים, יוצרי Zine, הוצאות ספרים ומו״לים בכל קנה מידה ומכל מקום בעולם, להשתתף ביריד שיתקיים זו הפעם השלישית. במשך שלושה ימים יוצעו למכירה ספרי אמנות ויתקיימו שיחות אמן עם יוצרים נבחרים. המבקרים ביריד יוכלו ליהנות ממגוון רחב של ספרי אמנות יחודיים, והיכרות עם מבחר היוצרים המשתתפים.

בשונה משנים קודמות, בגרסתו העדכנית היריד יפעל במתכונת ״קלאסית״ יותר של ירידי ספרים, כשכל משתתף ייצג את עצמו באמצעות דוכן עצמאי ומוכר בו את ספריו. זאת, במטרה לספק ליוצרים המשתתפים את האפשרות לשווק את עצמם באופן שיעמוד בקנה אחד עם התוכן שהם מציעים.

יריד הספרים In Print. צילום: אהרון פז

יריד הספרים In Print. צילום: אהרון פז

היריד העצמאי, שנוסד בשנת 2018 על ידי ג׳נה רומנו ודניאל גורודנציק, תומך באמנים מקומיים הפועלים במדיום הדפוס. מטרתו לטפח קשרים וחילופי דברים בינלאומיים בתעשיית ספרי האמנות על ידי הבאת אמנים בינלאומיים ליריד, תוך ייצוג וקידום יצירותיהם של אמנים מקומיים. לצד המכירה היריד מציע תכניות כגון השקות ספרים, סדרת פאנלים ושיחות עם אמנים.

מחירון דוכנים
דוכן מלא (180/60 ס״מ) 375 ש״ח
חצי דוכן (90/60 ס״מ) 250 ש״ח
אפשר לחלוק חצי דוכן בשיתוף פעולה של עד שני משתתפים או להשתתף בדוכן מלא של עד חמישה משתתפים (יש לציין את שיתוף הפעולה בטופס ההרשמה, יש למלא הגשה אחת בלבד עבור דוכן משותף). 

להרשמה >>
למידע נוסף: [email protected]
מועד אחרון להגשה: 2.1
תשובות לבקשות שיתקבלו יינתנו עד 6.1

*הקול הקורא מנוסח בלשון זכר אך פונה באופן שווה לכל המינים.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden