כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

7 תגובות על הכתבה

 1. שירה

  כסטודנטית, אני כן מרגישה שהמודעות בקרב הסטודנטים עלתה בעקבות אירועי הקיץ. אך אני מקווה שהמודעות תמשיך להתקיים ותגרום להם להתנגד גם לעוולות נוספות שקורות בארץ, שהן מעבר למחאת המיינסטרים. סני – כל הכבוד! תמשיך.

 2. קרן

  חבל שלא היית בהרצאתו של יוסי למל, בכנס מנטור בשבוע שעבר. למל הוא אחד ממעצבי הכרזות הבולטים בארץ והציג רפרטואר רחב ומדהים של כרזות מחאה לאורך 30 השנים האחרונות. לא רק טרטקובר עושה עיצוב פוליטי.
  http://www.lemel.co.il/mainframe.html

  1. yuval saar

   הי קרן. אני מכיר את העבודות של יוסי למל, אני חושב שהפעילות שלו מאד חשובה, וגם כתבתי עליו לא פעם. אני לא טוען שרק טרטקובר עושה עיצוב פוליטי, אני פשוט תוהה למה אין עוד הרבה כאלו.

 3. יעל ר.

  דווקא בגלל הקיץ האחרון יש לאחרונה פריחה עצומה בנושא הכרזות הפוליטיות, ובביקוריי וצילומיי במאהלים מצאתי כל הזמן עוד ועוד כרזות חדשות ומקוריות (ואפילו חוברת קומיקס מיוחדת, ועלון סאטירה מאולתר).

  הנה כמה דוגמאות מהקיץ, ויש עוד רבות:
  http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.218753321503814&type=1%20%20

 4. טלי

  וחוץ מכרזות פוליטיות, מה עוד נחשב בעיניכם עיצוב פוליטי? כמובן לעבוד עם ארגונים ועמותות ומפלגות. לא חשבתי על עיריות, זה מעניין. אשמח לשמוע סיפורים ותובנות על לאן לוקח מעצב את כשרונו כשהוא רוצה לעסוק בנושא פוליטי או חברתי-כלכלי, ולא לשרת את תרבות הצריכה (בוטיקים וקטלוגים וכו', כמו שכתוב למעלה).

  1. yuval saar

   התשובה הראשונה שעולה לי לראש היא (כמעט) כל עבודה למען ארגונים שלא למטרות רווח

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden