כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

קוביה מאויירת וסקצ׳בוק של ענבל גרי, עמיר גלברד וקייט פריצליס ל־Pulp. צילומים: תומר אפלבאום

העתיד אצלכם בתיק: Pulp משיקה קולקציית נייר חדשה לכבוד שבוע האיור 2017

פורטפוליו Promotion: מותג הנייר המוביל Pulp, בשיתוף לה קולטור, הזמינו לרגל שבוע האיור עשרה מאיירים צעירים ליצור סדרה חד־פעמית של מחברות סקיצה, עפרונות מאוירים, קוביות נייר מצויירות ביד ופרינטים הפורשים חזון מפעים של עתיד, עתידות ועתידנות. אוצר: איתי בלאיש

גל בן דוד, דנה לו יון, הגר ברקת, נטע רבינוביץ׳, עמיר גלברד, ענבל גרי, פול רוזנבוים, קייט פריצליס, קרין מלמד ושקד ברונשטיין הוזמנו על ידי מותג הנייר המוביל Pulp ליצור קולקציה של מחברות סקיצה, עפרונות מאוירים, קוביות נייר מצויירות ביד ופרינטים במטרה  להנגיש אמנים צעירים לקהל חובב עיצוב באמצעות מוצרי נייר ייחודיים. מחברות הסקיצה הן התשובה המקומית לסקצ׳בוקים ברמה הגבוהה ביותר, כרוכים כספר קשיח ויוקרתי בגודל A4 עם יצירה נבחרת של האמן. המחברות יימכרו במחיר מיוחד לכבוד שבוע האיור: 95 ₪.

  

חבילת העפרונות מכילה 12 עפרונות מאוירים; שני העפרונות הנוספים עוצבו על ידי זיו יעקובי, המעצב הראשי של PULP, ועל ידי איתי בלאיש. מחיר מיוחד לשבוע האיור: 55 ₪. קוביות הנייר (17*17*32 ס״מ) הן הגדלה מוגזמת של בלוק הנייר השולחני שלרובנו יש על שולחן העבודה. בהגדלתן נוצר אפקט אורבני מונומנטלי ההופך את ערימת הניירות לאובייקט תצוגה לאיורים של מאיירי התערוכה. השילוב בין אמנות לייצור ידני הוא ההשראה של זיו יעקובי לקוביות הנייר של PULP, המיוצרות בממדים קטנים מזה שנים רבות בבית המלאכה המשפחתי של פאלפ. מחיר לקובייה מאויירת ONE-OFF ביד:500 ₪.

קוביה מאויירת של שקד ברונשטיין

קוביה מאויירת של הגר ברקת

פאלפ הוא מותג מקומי העובד עם אמנים ומעצבים מקומיים כחלק מהאג׳נדה המרכזית שלו. בכל שנה פאלפ משתתף בשבוע האיור במסגרת חנות פופ־אפ בתערוכת לה־קולטור שמתקיימת בסוף השבוע הראשון של שבוע האיור בגלריה מזא״ה 9 בתל אביב. השנה יציג המותג לראשונה במסגרת שבוע האיור גם תערוכת אמנות, PRINTS&CUBES, הכוללת פרינטים במהדורה מוגבלת וקוביות ONE-OFF מאויירות ביד, במקביל להשקת הקולקציה בחנות הדגל החדשה ברח׳ דיזנגוף 147 בתל אביב.

סקצ׳בוק של נטע רבינוביץ

סקצ׳בוק של דנה לו יון

קוביה מאויירת וסקצ׳בוק של ענבל גרי

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden