כל מה שחשוב ויפה

מילאנו 2016 // נגה פרידלנדר

״התערוכה השנה הייתה מלאה באנרגיות טובות של התחדשות ופיתוח, בכל החברות המובילות״, אומרת נגה פרידלנדר, סמנכ״ל שיווק ברשת טולמנ׳ס. ״ניכרה השקעה רבה בפיתוח ובכיוונים אסטרטגיים חדשים שעוד ישפיעו על התחום בשנים הקרובות״

איזו פעם במילאנו?

השנה ה-12 בתערוכת העיצוב, ועשרות פעמים באופן כללי.

למה נסעת?

עבודת קנינות לרשת והשראה כמובן. כסמנכ״לית שיווק בטולמנ׳ס וכחלק מצוות הקניינות והעיצוב של חברה מובילה בתחום זוהי נסיעת עבודה חשובה, כדי להתעדכן מה חדש, הן בחברות שאותן אנחנו מיצגים והן מה חדש בעולם העיצוב ובמגמות.

90 שנה לקאסינה, עיצוב: פטרישיה אורקיולה

90 שנה לקאסינה, עיצוב: פטרישיה אורקיולה

לסיכום

התערוכה השנה הייתה מלאה באנרגיות טובות של התחדשות ופיתוח, בכל החברות המובילות. ניכרה השקעה רבה בפיתוח ובכיוונים אסטרטגיים חדשים שעוד ישפיעו על התחום בשנים הקרובות. לדוגמה, מינויה של מעצבת העל פטרישיה אורקיולה לתפקיד ארט דיירקטורית של קאסינה – מהלך שכבר יצר התחדשות ורעננות רבה במותג שמייצג את מיטב האייקונים והקלאסיקות בהיסטוריית העיצוב, ומשפיע גם על המתחרים. תכונה שמורגשת באופן רוחבי: מעצבי העל בתהליך של יצירת בתי עיצוב משלהם, לאחר שנים של קידום העיצוב באמצעות מותגי העל.

השנה היתה גם בסימן של ציוני דרך וחגיגות של מותגים שונים: מאג׳יס חוגגת 40 שנה, מורוסו מציינת 25 שנות פעילות עם מעצב העל רון ארד.

רון ארד למורוסו. צילום: Tom Vack

רון ארד למורוסו. צילום: Tom Vack

B_04_Photo credit Tom Vack (2)

אהבתי במיוחד

הביתן של חברת קאסינה בעיצובה של פטרישיה אורקיולה, שהתכתבה עם העבר של החברה והציגה את פניה העתידיות, ואת התערוכה על עבודותיו של רון ארד למורוסו ולצידן סרטונים ואיורים שיצר המעצב חוויאר מריסקל, המתייחסים לעבודות עם הרבה הומור ושנינות.


מילאנו 2016 // רשימת המשתתפים המלאה לפי סדר ה-א״ב:
איתי אהלי מעצב מוצר // איתי בראון מעצב תעשייתי // אתי מאירוביץ׳ הבעלים של רשת הביטאט // גיל רויטר מעצב ויזם // גלית גאון האוצרת הראשית של מוזיאון העיצוב חולון // ליאור ימין הבעלים של אסופה, סאגה, ו-5070 // ליאת אריאב בעלת משרד יחסי ציבור ותקשורת // מיה אור העורכת ראשית של מגזין בית ונוי // מעיין פסח מעצבת // נגה פרידלנדר סמנכ״ל שיווק ברשת טולמנ׳ס // נתלי יצחקוב טרנדולוגית ​ומייסדת The Visionary // סיגל נמיר הראש והמקלדת מאחורי מגזין Dezignzoom // עזרי טרזי מעצב תעשייתי, פרופסור מן המניין במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden