כל מה שחשוב ויפה
LEGGERO, Natuzzi

מילאנו 2016 // ליאת אריאב

״החשיפה למגוון המעצבים המוצגים, הרעיונות, החומרים החדשים, מפעימה אותי בכל פעם מחדש״, אומרת ליאת אריאב, בעלת משרד יחסי ציבור ותקשורת

איזו פעם במילאנו?

קשה לזכור. פעם שלישית בתערוכה.

למה נסעת?

שילוב של נסיעת עבודה ושל עניין אישי כחובבת עולם העיצוב. קבוצת קאופמן שאותה אני מייצגת, ושמייבאת לישראל את נטוצי – אחת מחברות הריהוט המובילות בעולם – מציגה מדי שנה את הקולקציות החדשות והחידושים לצד שיתופי פעולה עם מעצבים בתערוכה.

כסא LISA, נטוצי

כסא LISA, נטוצי

לסיכום

כמדי שנה החוויה מאוד מגוונת: החשיפה למגוון המעצבים המוצגים, הרעיונות, החומרים החדשים, מפעימה אותי בכל פעם מחדש. נטוצי יצרה השנה שיתוף פעולה עם המעצב ויקטור וסילב שעיצב בעבר לחברות כמו בופי אנטרקס וליבינג דיבאני. את החיבור ביניהם עשה קלאודיו בליני שעובד הרבה עם נטוצי הוותיקה. בליני ביקש שווסילב יעצב שולחן אוכל ומכאן נולדה קולקציה ראשונה מסוגה של חדרי אוכל לנטוצי, שמתמחה בסלון ובפינות ישיבה. המפגש איתו היה מרתק והוא ייצג בעיני את החדשנות של החברה. עולם העיצוב שלו מתחבר לאני המאמין האישי שלי וגם הפריטים שעיצב לנטוצי היו ממש מרגשים בעיני.

דברים נוספים שבלטו: mooi, שתמיד מפתיע מחדש בעיצוב השואורום וגם בסיפורים שהם עולם ומלואו, וגם קרטל שהציגו צבעוניות, חדשנות, פנייה לקהלים ועולמות תוכן מגוונים, מילדים עד מבוגרים – זה היה מאוד מעניין. וגם מורוסו, שם פגשתי את רון ארד שנתן ראיונות לתקשורת.

Moooi

Moooi

אהבתי במיוחד

מה שהכי ריגש אותי השנה היו ללא ספק העבודות של פרופ׳ עזרי טרזי, שהוא גם חבר קרוב. טרזי הציג שולחנות עם משמעויות שונות וכיאה לעזרי הוא הביא לידי ביטוי חשיבה לא קונבנציונלית, שמצד אחד משקפת את המציאות שאנחנו חיים בה בישראל ומצד שני את הקריאטיביות יוצאת הדופן שלו.

עזרי טרזי

עזרי טרזי


מילאנו 2016 // רשימת המשתתפים המלאה לפי סדר ה-א״ב:
איתי אהלי מעצב מוצר // איתי בראון מעצב תעשייתי // אתי מאירוביץ׳ הבעלים של רשת הביטאט // גיל רויטר מעצב ויזם // גלית גאון האוצרת הראשית של מוזיאון העיצוב חולון // ליאור ימין הבעלים של אסופה, סאגה, ו-5070 // ליאת אריאב בעלת משרד יחסי ציבור ותקשורת // מיה אור העורכת ראשית של מגזין בית ונוי // מעיין פסח מעצבת // נגה פרידלנדר סמנכ״ל שיווק ברשת טולמנ׳ס // נתלי יצחקוב טרנדולוגית ​ומייסדת The Visionary // סיגל נמיר הראש והמקלדת מאחורי מגזין Dezignzoom // עזרי טרזי מעצב תעשייתי, פרופסור מן המניין במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden