כל מה שחשוב ויפה
פאזל של ברבר ואוסגרבי למוטינה

מילאנו 2016 // איתי בר-און

״הביקור היה קצר מידי ולא באמת הספקתי לראות הכל, אבל ממה שכן ראיתי היה נחמד. בחלק היותר מסחרי, הפיירה, לא הופתעתי. עשה רושם שחברות חידשו במעט ומיחזרו פרויקטים״, אומר המעצב התעשייתי, איתי בר-און

איזו פעם במילאנו?

פעם שנייה.

למה נסעת?

הנסיעה הייתה למטרת התרשמות / השראה / וחיפוש לוקיישן מתאים להצגה בשנה הבאה ביורולוצ׳ה (תערוכת התאורה הבינלאומית, המתקיימת אחת לשנתיים).

פאזל של ברבר ואוסגרבי למוטינה

פאזל של ברבר ואוסגרבי למוטינה

2016_mutina_puzzle_IMG_172

לסיכום

הביקור היה קצר מידי ולא באמת הספקתי לראות הכל, אבל ממה שכן ראיתי היה נחמד. בחלק היותר מסחרי, הפיירה, לא הופתעתי. עשה רושם שחברות חידשו במעט ומיחזרו פרויקטים. לדוגמה, בחברת מוטינה, שמהם ציפיתי לריענון יותר משכנע, את רוב העבודות הכרתי וראיתי, אבל בביתן שלהם היה פאזל של Barber & Osgerby שגנב את ההצגה. ההפקה של אבן קיסר וטום דיקסון הייתה מפגן כוח מרשים, גאווה ישראלית ממש.

The Restaurant, טום דיקסון לאבן קיסר

The Restaurant, טום דיקסון לאבן קיסר

The Restaurant, טום דיקסון לאבן קיסר

The Restaurant, טום דיקסון לאבן קיסר

אהבתי במיוחד

הביתן של moooi בטורטונה. הוא היה עשיר וחדשני בכל אספקט, הסתובבתי שם קרוב לשעתיים וחזרתי שוב. אין מילים, מרסל (וונדרס) שיחק אותה ביג טיים. שאפו. הפריט שאהבתי במיוחד הוא של מרטן באס שנקרא tree trunk chair: כיסא שלוקח 200 שנה לייצר. קונספט מרתק.

Moooi

Moooi


מילאנו 2016 // רשימת המשתתפים המלאה לפי סדר ה-א״ב:
איתי אהלי מעצב מוצר // איתי בראון מעצב תעשייתי // אתי מאירוביץ׳ הבעלים של רשת הביטאט // גיל רויטר מעצב ויזם // גלית גאון האוצרת הראשית של מוזיאון העיצוב חולון // ליאור ימין הבעלים של אסופה, סאגה, ו-5070 // ליאת אריאב בעלת משרד יחסי ציבור ותקשורת // מיה אור העורכת ראשית של מגזין בית ונוי // מעיין פסח מעצבת // נגה פרידלנדר סמנכ״ל שיווק ברשת טולמנ׳ס // נתלי יצחקוב טרנדולוגית ​ומייסדת The Visionary // סיגל נמיר הראש והמקלדת מאחורי מגזין Dezignzoom // עזרי טרזי מעצב תעשייתי, פרופסור מן המניין במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden