כל מה שחשוב ויפה

מילאנו 2016 // נתלי יצחקוב

״השימוש בטכנולוגיה נכח כמעט בכל מקום ומאידך היה אפשר להבחין גם במגמת-נגד של חזרה לשורשיות ולחומרים טבעיים״, אומרת נתלי יצחקוב, טרנדולוגית ​ומייסדת The Visionary, סוכנות לחיזוי טרנדים ומחקר  

איזו פעם במילאנו?

פעם ראשונה!

למה נסעת?

נסעתי כדי לקבל השראה ולאסוף נתונים כדי שאוכל לחזות את העתיד בתחום העיצוב, וגם בשביל לסקר את שבוע העיצוב במילאנו בעבור האתר trendszone.

לסיכום

​חוויית הנסיעה הייתה טובה במיוחד בזכות העובדה שהיה לי מדריך צמוד שהכיר את העיר, שבלעדיו כנראה היייתי הולכת לאיבוד: ​זכיתי לקבל הכוונה מדויקת לאן כדאי ללכת ולאן לא, כי יש כל כך הרבה לראות! שמתי לב שכל אזור מאוד שונה מהשני… אני יותר התחברתי לתערוכות הקטנות באזור של ה-Brerra, הרגשתי ששם הלב פועם ומתרגש. השימוש בטכנולוגיה נכח כמעט בכל מקום ומאידך היה אפשר להבחין גם במגמת-נגד של חזרה לשורשיות ולחומרים טבעיים.

Fondazione Prada

Fondazione Prada

IMG_2250

אהבתי במיוחד

המוזיאון של פראדה הפיל אותי מרגליי: שיא הדיוק והאסתטיקה. הרגשתי שאני בזמן ובמקום אחר – תחושה מעט עתידנית. תערוכה נוספת שמאוד אהבתי הייתה What's the Matter של מגזין Frame. מיד כשנכנסתי לחלל התצוגה התרגשתי מאוד: שהיתי שם הרבה זמן, הרגשתי שנקלעתי לתוך סצינה של טים ברטון בשילוב שנות ה-80 וקבוצת ממפיס.

Anouk van de Sande מתוך התערוכה של Frame

Anouk van de Sande מתוך התערוכה של Frame


מילאנו 2016 // רשימת המשתתפים המלאה לפי סדר ה-א״ב:
איתי אהלי מעצב מוצר // איתי בראון מעצב תעשייתי // אתי מאירוביץ׳ הבעלים של רשת הביטאט // גיל רויטר מעצב ויזם // גלית גאון האוצרת הראשית של מוזיאון העיצוב חולון // ליאור ימין הבעלים של אסופה, סאגה, ו-5070 // ליאת אריאב בעלת משרד יחסי ציבור ותקשורת // מיה אור העורכת ראשית של מגזין בית ונוי // מעיין פסח מעצבת // נגה פרידלנדר סמנכ״ל שיווק ברשת טולמנ׳ס // נתלי יצחקוב טרנדולוגית ​ומייסדת The Visionary // סיגל נמיר הראש והמקלדת מאחורי מגזין Dezignzoom // עזרי טרזי מעצב תעשייתי, פרופסור מן המניין במחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden