כל מה שחשוב ויפה
סטודיו Pro-ducks לחברת Tekhne. צילומים: Matteo Lavazza Seranto

מילאנו 2017: Producks Design

מילאנו 2017: המעצבים הישראלים שהציגו בשבוע העיצוב מסכמים את החוויה, מספרים על ההכנות ומתחילים לחשוב על השנה הבאה

יואב אבינועם (מימין) וגיל שפי

מי

סטודיו Producks design, גיל שפי ויואב אבינועם, בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל. לאחר עבודה של שנתיים בארץ הקמנו את הסטודיו ומאז אנחנו עובדים עם תעשיית הריהוט העולמית ועוסקים בעיצוב מוצרי צריכה, עבודה עם חברות מסורתיות וסטארטפים פה בארץ.
pro-ducks.com

מה

השנה הצגנו את המשך שיתוף הפעולה שלנו עם חברת tekhne שאיתה אנו עובדים מאז 2014. במהלך השנתיים האחרונות עבדנו איתם בצורה אינטנסיבית על פי דרישתם לבצע מהפכה בקולקציית הכיסאות שלהם. עיצבנו שישה כסאות בסך הכל, כסאות עץ בטכנולוגיות שונות, ובמקביל הרחבנו את משפחת הכסאות פראנץ, שלה הוספנו כסא אוכל וכסא בר.

לפני

חודש לפני היינו באיטליה במפעל החברה בפעם האחרונה לפני התערוכה. עברנו על אבות הטיפוס השונים ועשינו תיקונים ושינויים אחרונים על מנת שהכל ייצא מדוייק. במקביל עבדנו עם חברת הטקסטיל Febrik שאיתה הגדרנו אילו בדים מתאימים לכסאות ובחרנו גוונים לקולקציה. מאחר ומדובר במילאנו ובחברה איטלקית, וכבר חווינו על בשרנו אכזבות, אנחנו כבר יודעים שהכל יכול להשתבש עד הרגע האחרון. עם זאת נהננו מהתהליך ומבניית המתח לראות את הכסאות בגימור הנכון אחרי כל השינויים. תמיד יש אלמנט של הפתעה וריגוש לראות את העיצוב שלך קורם עור וגידים.

במילאנו

בזמן שבוע העיצוב רצנו בין פגישות לחלל התצוגה, היכן שחברת Tekhne הציגה את הקולקציה החדשה. פגשנו אנשים חדשים ומעניינים וכרגיל לא הספקנו לראות כמעט כלום. האווירה בשבוע העיצוב תמיד משכרת, במיוחד בעבורינו מכיוון ששנינו גרנו במילאנו במשך תקופה. העיר הזו היא יותר משבוע העיצוב, היא home away from home, וכך אנחנו גם נהנים מהמקומות הנסתרים של העיר הרחק מהאורות הנוצצים של טורטונה והדואומו.

אחרי

בחזרה לעבודה בגדול
🙂
קיבלנו פידבקים נהדרים, יש כבר דרישות חדשות מהתערוכה ודברים שאנחנו צריכים לספק כבר בשבועות הקרובים, לקוחות חדשים, no rest for the weary
🙂

מילאנו 2017 >> אבן קיסר >> איתי אהלי >> Aqua Creations >> סטודיו BAKERY >> סטודיו BCXSY >> גלי בליי >> Joynout >> דפי רייס דורון >> IOTA >> נעמה אגסי >> PRODUCKS

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden