כל מה שחשוב ויפה

מילאנו 2017: BCXSY

מילאנו 2017: המעצבים הישראלים שהציגו בשבוע העיצוב מסכמים את החוויה, מספרים על ההכנות ומתחילים לחשוב על השנה הבאה

בעז כהן וסייקה יממוטו

מי

בעז כהן וסיאקה יממוטו, בוגרי האקדמיה לעיצוב באינדהובן, סטודיו BCXSY לעיצוב רב תחומי.
bcxsy.com

מה

הצגנו שישה פרויקטים: טפט ל־Calico Wallpaper, גופי תאורה בשיתוף פעולה עם Atelier Robotiq, שטיח ל־Karpeta, פותחן בקבוקים ל־Mujun, קמע (חלק מתערוכת Talisman של IN Residence) ובובות מודולריות ל־Huzi (פרויקט מלפני עשר שנים, חלק מיובל 20 שנה ל־Salone Satellite).

שטיח ל־Karpeta

פותחן בקבוקים ל־Mujun

לפני

למעט הקמע, שאותו הכנו לבד בסטודיו, כל שאר הפרויקטים יוצרו על ידי השותפים/לקוחות שלנו, אז בסך הכל היה רגוע בצד שלנו. רוב העבודה נעשתה בחודשים שלפני שבוע העיצוב. באופן אישי מאד נהנינו מהגיוון של הפרויקטים שפיתחנו – התקופה שלפני שבוע העיצוב היתה מאד מעניינת ומעשירה.

במילאנו

היה שבוע מעולה – היינו מאוד מרוצים מהתוצאות/הפרוייקטים שהצגנו, וגם התגובות היו מאוד חיוביות; כבר שנים שאנחנו מציגים את עצמנו כסטודיו רב תחומי, ושבוע העיצוב האחרון במילאנו סיפק דוגמה טובה לגישה וליכולות שלנו.

גופי תאורה בשיתוף פעולה עם Atelier Robotiq

אחרי

התגובות מאוד חיוביות – גם במהלך השבוע וגם מאז שחזרנו לאמסטרדם. אחד החלקים הנחמדים של שיתופי פעולה הוא שלאחר הצגת העבודות החלק שלנו יחסית קטן – למעט ראיונות וכאלה – ואנחנו יכולים להתרכז על הפרויקטים הבאים. אנחנו כרגע עסוקים עם משהו שיוצג בלונדון בספטמבר ומעבר לזה מפתחים מספר נוסף של קונספטים לכמה לקוחות.

מילאנו 2017 >> אבן קיסר >> איתי אהלי >> Aqua Creations >> סטודיו BAKERY >> סטודיו BCXSY >> גלי בליי >> Joynout >> דפי רייס דורון >> IOTA >> נעמה אגסי >> PRODUCKS

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden